אטרקציות בצפון לזוגות: עולם שלם של אפשרויות

אזור הצפון הוא ה-אזור על מפת ישראל לטיולים, וזאת עקב השילוב האידיאלי בין נופים מרהיבים ושלל אטרקציות המדברות לבני כל הגילאים. גם עבור זוגות המחפשים מפלט רומנטי, דומה שאין בחירה טובה יותר מאשר להגיע לצפון, אשר הביקור בו אפשרי בכל ימות השנה. המאמר הנוכחי מציג סקירה של מספר אטרקציות לזוגות בצפון, אטרקציות אותן פשוט לא ניתן לפספס.

טיולי שטח

אזור הצפון מציע המון שמורות טבע, נחלים ומוקדי עניין בהם ניתן לערוך מסלולים באורכים שונים. אין הרבה חוויות רומנטיות יותר מאשר ללכת יד ביד בנופים הקסומים ביותר שמדינת ישראל מציעה, ליהנות מהשקט ולהרגיש כאילו אתם לבד בעולם. אלא שיש אופציה באמצעותה אפשר להפוך גם את ההתניידות עצמה לאטרקציה של ממש. משתתף מרכזי בכל רשימה של אטרקציות בצפון לזוגות הוא הטיולים החווייתיים למיניהם, ובכלל זה טיולי אופניים, טיולים באמצעות רכבי גולף, טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים ועוד. יש בצפון לא מעט מסלולים אשר מיועדים למטרות אלה ומציעים תנאים אידיאליים לנסיעה או לרכיבה: מסלולים בני מספר שעות, אך גם טיולים הנמשכים מספר ימים וכוללים לינה בשטח.

נקודת הפתיחה של טיולים אלה מצוינת, כאשר ניתן לקחת אותה מספר צעדים נוספים קדימה באמצעות בחירה במסלול שיאפשר להתרשם מכל הטוב שאזור הצפון מציע לאלה המגיעים אליו. ביקור באתרי תיירות וטבע, מהמאגר הרחב של אזור הצפון, מהווה חלק בלתי נפרד מלא מעט טיולים מהסוג הזה, כך שמומלץ לבחון היטב את מסלול הטיול לפני שבוחרים בו.

סדנאות, פינוקים ומה שביניהם

המלצה מועילה נוספת היא לשלב במהלך השהות בצפון השתתפות של בני הזוג גם יחד בפעילות זוגית בת מספר שעות. באזור הצפון ניתן ללמוד ולעשות הרבה מאד דברים, וזאת במסגרת של הפעלות וסדנאות הנערכות לרוב בשטח. ממש על קצה המזלג, ניתן להזכיר סדנאות טנטרה, סדנאות שוקולד, סדנאות עיסוי זוגי ועוד. סדנאות רבות משלבות בין הפן האותנטי של המקום, כך שיש בהן גם אלמנט תרבותי מובהק.

זוגות המעוניינים לאפשר לגוף ולנפש שלהם מנוחה, במהלך השהות בצפון, יכולים לעשות זאת. מעבר לרביצה על גדות הכנרת או בסמוך לאחד מאתרי הטבע, ניתן למצוא בצפון לא מעט מומחים שמציעים פינוקים דוגמת עיסויים, טיפולים ועוד. בחלק מהמקרים הפינוקים ניתנים במסגרת הצימר או בית המלון בו שוהים, מה שהופך את התמונה לפשוטה יותר מבחינת המטיילים.

אטרקציות בצפון לזוגות

מסלולי טיול בצפון