השכרת אופניים חשמליות

איך נולד העסק?

איך נולד העסק שנו בעצם?

אם רק הייתם  יכולים להיות שם….

להריץ לכם לרגע 6 שנים אחורה, לאותה דקה שגיא נכנס הביתה וסיפר לי שהוא ישב עם חבר שלו על כוס קפה והם קשקשו ואמרו לעצמם " איזה נחמד יהיה לשים כמה זוגות אופניים בקמפינג בדפנה…"

ככה נולד העסק, יותר נכון נוצר, יותר נכון "ההיריון נקלט ורואים כרגע שני פסים J ".

למחרת הכול התנהל כרגיל אבל שום דבר כבר לא היה אותו הדבר.

גיא הלך לעבודה בנגריה ואני נשארתי בבית עם הבטן ההריונית שלי עם ביתנו הבכורה.

ת'אמת ? אי אפשר היה לעצור את זה, הרעיון של להגיש לאנשים את הטבע המטורף שלנו, אותם אלה שעוברים כאן כל שנה ואין להם מושג מה יש להם מתחת לאף, מה הם מפספסים, שוב שוב – הדליק אותי ! בער בי כמו אש, ככה אני, טוטאלית, רומנטיקנית, אשת מעשה ועשייה, החולמת הכי בעננים שיש עם הרגליים הכי בקרקע שיש – שילוב שרק היום אני יודעת לומר מוליד עסק – מוליד כל חלום שאבחר.

עשייה ללא חלום מובילה לתסכול וריק ואותו הדבר חלומות ללא עשייה.

אז איך התחלתי ? בזה שידעתי להגיד לעצמי שאני בעצם לא יודעת כלום והתיישבתי ללמוד, כן, ללמוד על המחשב, לבד, שעות, ימים של 6 ו8 ו 10 שעות, למדתי על פרסום, שיווק, איך כותבים חזון ולמה, נרשמתי לסדנה, קראתי על אופניים, סוגים, מחירים וכו….

זה התחיל שפניתי לשותף שמבין אופניים – רק אופניים ואחרי שנה כל אחד נפרד לדרכו.

בשנה הזאת השקענו גיא ואני את כספנו היחיד מהחתונה כ 20 אלף שקל, 15 זוגות אופניים כל אחד, בנוסף רכשנו עגלה לאופניים, גזיבו וכמה חלקי חילוף.

את הפרסום "המטורף" עשיתי על דף רגיל A4 שחילקתי ל 6 קוביות, הדפסתי במדפסת שחור לבן וגזרתי עשרות דפים כאלה, הצמדתי אותם לכל רכב בכביש 99.

ימים, שעות, דקות, הליכה, נסיעה, עצירה, עם תינוקת, בלי תינוקת, הכל כדי להגיע לכל רכב אפשרי, הכל מאותו מקום ראשוני לגרום להם רק פעם אחת לעשות את המסלול ולצאת מוארים מהיופי, השקט, הרכיבה.

כל שבת ישבתי עם הבטן ההריונית והענקית מתחת לגזיבו מחכה שעות שאנשים יתעניינו וישאלו, מראה להם את המסלול הכי יפה בישראל על מפה שבגלל חוסר תקציב עיצבתי ממגזרות עיתון וטושים ואת זה ניילנתי. לא יאומן להיזכר בזה…

וכל אדם שחזר עם האור הזה בעיניים, הכניס אותי בלי שידעתי עמוק יותר ויותר לדבר הזה שהיום נקרא "טיולי הדן – מתחם חוויות בטבע".

יש בצפון שלי, בגליל העליון, פינות ורגעים של קסם: נחלים, טיולי פריחה של כלניות צבעוניות, בעלי חיים חופשיים, שלג בחרמון בחורף, שלכת מרגשת, שפע מים בקיץ, פיקניק על הנחל, מסלול עם ילדים, מסלול רומנטי, מסלול סודי, מסלול ידוע – יש הכל ! ואנשים לא יודעים. עדיין..

זה החזון שלנו, להגיש לכם את הטבע של כולנו באהבה.

היום, 6 שנים אחרי, גיא מנהל ובעלים לעסק מדהים ושמח, פועל מאותה אהבה בדיוק, העסק עבר למקום שיכול להכיל יותר מ 200 זוגות אופניים, אופני שטח וחשמליים, השנה הכנסנו טיולים ברכבי גולף וקפצנו מדריגה, פנינו לקהל רחב יותר והוא מחבק אותנו בלי הפסקה, קבוצות מגיעות לימי גיבוש וכיף ברמת חוויה שלא ידוע לי שקיימת באזור שלנו, 100% איכות, שירות ומקצועיות מתוך החזון ואהבה לטבע ולאנשים.

אז איך אתם אוהבים את הנחל שלכם? רגלי ? רכוב ? מוטורי? לבד ? בקבוצה? בכל דרך שתבחרו,

אנחנו כאן, באהבה.

המפה הראשונה שלנו - טיולי הדן

המפה הראשונה שלנו