ארבע המלצות על אטרקציות בצפון לזוגות

אזור הצפון פשוט קורא לכם לחופשה זוגית רומנטית, כיאה לאזור הפסטורלי ביותר וככל הנראה גם היפה ביותר על מפת ישראל. כאשר מגיעים לחופשה באזור נותנים לטבע לדבר, אם כי רצוי מאד להוסיף לתוכנית הטיול גם מספר אטרקציות המתאימות היטב לטיולים זוגיים ורומנטיים. לפניכם מספר המלצות על אטרקציות לטיול זוגי בצפון.

טיולי אופניים

את הסקירה אודות אטרקציות בצפון לזוגות נתחיל עם טיולי האופניים, שעשו קאמבק של ממש בשנים האחרונות בישראל. הטיולים הצפוניים נערכים בעיקר באתרי טבע, אשר למרבה השמחה אזור הצפון מתברך בהם. הטיולים מגיעים במגוון וריאציות ומסלולים, אשר הבחירה בהם תשפיע במידה ניכרת גם על בחירת סוג האופניים שיוקדשו למשימה. ברוב המקרים, ומסיבות ברורות, הרכיבה מתבצעת על אופני הרים או אופניים חשמליים, המתאימים כמו כפפה ליד למאפיינים של האזור. בדרך כלל, הטיולים הם עצמאיים, מה שמאפשר את החוויה הזוגית המלאה, ללא הפרעות ותוך הרגשה שבני הזוג המטיילים הם היחידים בעולם.

טיולי אופניים

רעיון לטיול בשבת

טיולי סוסים

סוג נוסף של טיולים מגלם בתוכו גם הוא את מיטב הרומנטיקה. אזור הצפון מציע מספר מוקדים אידיאליים לטיולי סוסים, שיכולים להיערך עבור בני הזוג באופן פרטי. הטיולים נערכים פעמים רבות בשעות הרומנטיות ביותר לאורך היום – שעות השקיעה או הלילה, בעיקר – כשבחלק מהמקרים ניתן להוסיף למשוואה גם פינוקים רומנטיים זוגיים, דוגמת בקבוק יין או אפילו ארוחה מלאה בחיק הטבע.

טיולים ברכבי גולף

רכבי גולף (ידועים גם בתור "קלאב קאר") הם כלי רכב ממונעים בעלי ארבעה גלגלים. הם אידיאליים לזוגות המעוניינים לטייל באזור הצפון בצורה שונה, תוך אפשרות הגעה לפינות הקסומות ביותר, שאינן תמיד נגישות לאופניים או עבור כלי רכב "רגילים". העובדה שבתוך רכב הגולף יכולים בני הזוג לשבת יחדיו (בניגוד לרכיבה על אופניים, למשל) תורמת אף היא לקסם של החוויה ומסבירה את הפופולאריות שלה.

טיפולים וספא

עם כל הרצון לראות כמה שיותר מה"תפריט" שמציע אזור הצפון, בטיולים רומנטיים רצוי להשאיר גם לא מעט זמן למנוחה משותפת של בני הזוג, ולטיפולים שיפנקו הן את גופם והן את נפשם. מרכזי הספא של אזור הצפון מציעים את זה בדיוק: ניתן למצוא באזור מספר מרכזים שמספקים את הטיפולים המפנקים והמרגיעים ביותר שיש. האווירה – כמובן – רומנטית, עם מוזיקה רגועה, אור נרות, שוקולדים, יינות ושלל אפשרויות נוספות.