השכרת אופניים בצפון או להביא אופניים לצפון?

אם אתם חובבי רכיבה על אופניים, יהיו אלו אופני שטח, אופני כביש או אופניים חשמליים, אז בוודאי חשבתם על טיול אופניים בצפון המרהיב של מדינתינו הקטנטונת. כל איזור במדינה שלנו צופן בחובו נוף ייחודי ומסתורי, נוף עמוס בהיסטוריה ועשיר בסיפורים. הצפון שלנו הוא השוויץ הקטנה שלנו; הירוק שלוט, הטבע ניבט מכל פינה ויש שכיות חמדה שרק מעטים מצליחים להגיע אליהן. אם יש לכם אופניים, אז תוכלו גם אתם לבקר ולחזות בכל היופי הזה שהצפון המדהים שלנו מציע ואי אשר להגיע אליו עם רכב או ג'יפ.

אם יש לכם אופניים בבית אתם בוודאי שאולים את עצמכם האם כדאי להגיע אל הצפון עם האופניים שלכם או שמא להעדיף השכרת אופניים בצפון אצל חברה שמשכירה אופניים. זו שאלה חשובה שאין לה תשובה אחת ויחידה, כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו ולהגיע להחלטה. אנחנו נוכל לעזור לכם כאשר נציג את היתרונות והחסרונות של כל אופציה. הבחירה בסופו של יום היא בידיים שלכם.

השיקולים שיש לקחת בחשבון:

יש משהו קוסם בלהגיע לצפון עם האופניים שלנו. אנחנו מכירים אותם, רגילים אליהם, אוהבים אותם. ואכן אם יש לנו אפשרות להגיע לצפון עם האופניים שלנו מהבית זה יכול להיות נחמד. אולם כדי לשנע אופניים לצפון צריך שיהיה לנו מתקן מתאים לנשיאת אופניים. זהו מתקן שניתן לרכוש אותו, אך חשוב להבין שהוא מוגבל בכמות האופניים שהוא יכול לשאת. כך שאם אתם מגיעים ברכב שעליו אופניים ואיתכם כל המשפחה, לא בטוח שתוכלו לשאת את כל זוגות האופניים הנדרשים. בדיוק מסיבה זו יש חברות שמציעות שירותי השכרת אופניים בצפון. חברות אלו יכולות לספק לנו מענה ואף לחסוך לנו את הטרחה הכרוכה בשינוע האופניים מהמרכז או מהדרום אל הצפון הרחוק.

יתרון נוסף שיש בפניה לחברות שכאלו הוא שיש להם ציוד ועזרים שמאפשרים לנו לטייל ולרכב עם כל המשפחה, לרבות פעוטות וילדים קטנים, נגררים, למשל.

אם אתם עדיין מתלבטים אז אולי הפתרון עבורכם הוא שילוב של השניים: גם השכרת אופניים בצפון אך גם שינוע האופניים שלכם אל הצפון. בצורה כזו מעמיסים על הרכב רק את כמות האופניים שהוא יכול לשאת ולמי שלא הביא את האופניים שלנו ניתן להשכיר אופניים בצפון.

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן