ומה עם פעילות לילדים בשבת?

הילדים של היום זה לא הילדים של פעם. כמה פעמים שמעתי את הוריי אומרים את זה, מי ידע שהם צודקים. אכן הילדים של היום לא דומים לנו, אבל אין בזה כל רע או פגם. דור הולך ודור בא, לכל דור יש את ההרגלים שלו, את המשחקים שלו את ההנאה שלו. זה לא אומר שאנחנו היינו טובים יותר. אנחנו שונים אך שווים, כמו שאומרים. הילדים של היום מבלים את זמנם בעיקר למול מסכים קטנים או גדולים. הם לא משחקים הרב בחוץ כפי שאנחנו ייהנו משחקים והחיים שלהם מתרחשים בעיקר בפנים, בתוך חדרים ומבנים. התפקיד שלנו כהורים הוא מדי פעם להזיז אותם, וגם את עצמנו, מן המסך ולדאוד לפעילות לילדים בשבת, למשל.

שבת זה יום נפלא לנופף לשלום למחשב ולטלפון הנייד ולהגי שלום לטבע, למרחבים ולשטח. יש למדינה שלנו כל כך הרבה מה להציע עד שלעיתים קשה לבחור, בוודאי אם בזמן האחרון הייתם סגורים בפנים. פעילות לילדים בשבת אבל גם לנו המבוגרים…! למען הגיבוש המשפחתי, למען אהבת הארץ, למען הטבע והנוף וכדי שנשאף מלוא הראות – אוויר הצלול.

המלצה לפעילות לילדים בשבת – טיול אופניים בצפון:

בשבת הזו תוכלו לארוז את המשפחה ולצאת לכיוון צפון. שם בצפון תוכלו להשכיר אופניים ולרכב במסלולים הנפלאים והירוקים של הצפון.

אם יש לכם ילדים קטנים אל דאגה, יש עזרים נהדרים שיאפשרו לכם לקחת את הקטנטנים ביחד איתכם, גם אם מדובר בפעוטות קטנים עוד יותר.

נעים מאוד, מסלול הבית של טיולי הדן.

המסלול הנפלא הזה מתחיל בקיבוץ דפנה. תוכלו להשכיר אופניים, אופני שטח או אופניים חשמליים – לכם ולילדים. במהלך המסלול תחשפו לפינות חמד נפלאות ולאחד המסלולים הכי יפים וכיפים בצפון. אורכו של המסלול הוא כ-9 קילומטרים. במהלך המסלול נראה את נחל הדן, מטעי פרי הדר, אבוקדו ונחלים. המסלול הוא פשוט וקליל וטומן בחובו שפע של שכיות חמדה משגעות.

מסלולים עצמאים

אתם ממש לא חייבים לבחור במסלול הבית שלנו. יש עוד מגוון רחב של מסלולי רכיבה נפלאים בצפון. נוכל לסייע לכם לבחור מסלולי רכיבה משפחתיים ולספק לכם הנחיות והפתעות בדרך. נספר לכם היכן תוכלו לעצור לפיקניקים, להתרעננות, לשתייה ונהיה אתכם בקשר לאורך כל הדרך.

טיולי אופני שטח

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן