ימי גיבוש וכיף לקבוצות

חברת טיולי הדן בונה ומפיקה ימי כיף לקבוצות ממגזרים שונים – דתי, חילוני, מסורתי, נשים או גברים, תיירים, נוער וכן ילדים. תוכן היום נתפר במיוחד עבור הקבוצה וצרכיה.

ימי גיבוש לחברות ועובדים

מאחורי החברה ניסיון רב שנים בהפקה של ימי גיבוש וכיף לעובדי חברות. טיולי הדן עובדת עם חברות קטנות, בינוניות ואף עם עם החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי. לכל חברה מותאמת פעילות ייעודית על פי צרכי החברה ומנהליה.

ימי גיבוש וכיף לנוער וילדים

חברת טיולי הדן מנוסה לארגון והפקה של ימי כיף גם לנוער וילדים. תנועות נוער, בתי ספר, חוגי הישרדות, מועדוני נוער ועוד מסגרות חינוכיות כבר נהנו מימי הגיבוש והכיף שארגנה החברה, וחזרו הביתה עם שפע של חוויות נפלאות הביתה.

חברת טיולי הדן נחשבת לאחת החברות המקצועיות והותיקות ביותר בתחום הגיבוש והכיף ומזמינה גם אתכם לחוויה של פעם בחיים. כל הפעילויות של החברה מלוות בפינוקים, הפתעות, חיבור לטבע ובהרבה הומור ואנרגיות חיוביות.

פעילות לילדים לשבת בסימן אקסטרים

הקיץ הגיע, אפשר לארוז את הפוך, לעבור לשוקו קר, לגופיות, שמלות קיץ ולכפכפים. השבת בפתח ואולי כדאי שהסוף שבוע הזה לא נשאר כל בני המשפחה בבית. אולי כדאי לפתוח חלון, להציץ, לראות את השמש במלוא הדרה ולצאת מן הבית ביחד עם הילדים לשבת של פעילות וכיף.

פעילות לילדים בשבת תעזור לכם לשבור את השגרה, תאחד אתכם, תגבש אתכם ותעניק לכם חוויה בלתי נשכחת. אז אילו פעילויות לילדים בשבת עומדות לפניכם, נציג לפניכם כמה אפשרויות שמתאימות למשפחות שאוהבות את השטח ונמשכות לעולם האקסטרים הבטוח.

סנפלינג בשבת עם הילדים

נכנסים על הילדים לרכב ומתחילים לנסוע לצפון. יש כמה אתרי סנפלינג נפלאים ובטיחותיים שכיף ותענוג לעשות בהם סנפלינג. ביניהם ניתן למנות את: צוק גפת, מערת קשת, עין פיק או הנקיק השחור. כדאי מאוד להגיע למקומות האלו עם הדרכה מקצועית ועם ליווי של אנשים מנוסים. ממתינה לכם חוויה מיוחדת במינה.

קיר טיפוס

עוד רעיון נהדר לפעילות עם הילדים לשבת – קיר טיפוס. ילדים מתים על קירות טיפוס, זה ידוע. זו פעילות נהדרת, ספורטיבית ואם הא נערכת נכון והליווי מדריך מקצועי – היא גם בטיחותית ומאתגרת. קירות טיפוס פזורים בכמה מקומות בצפון אך גם ניתן להקים קיר טיפוס לפי הזמנה במדשאות, בחצרות, בחורשות, פארקים, רחבות, חוף הים ואפילו בחניונים.

לעוף על אומגה

רעיון נוסף לפעילות לילדים בשבת היא אומגה. זו עוד פעילות שילדים מאוד אוהבים וגם לא מעט מבוגרים והיא מאתגרת וכיפית. לובשים רתמה, עולים על כבל האומגה, מגבירים מהירות ונהנים מהמעוף. את האומגה ניתן להתקים במגוון מצוקים ואפילו בחורשות.

פעילות חבלים

זו עוד פעילות נפלאה לילדים וניתן לקיים אותה או במתקנים קבועים או במתקנים ניידים. זו פעילות ילדים וגם למבוגרים, היא ספורטיבית, כיפית ומגבשת מאוד. נכון להיום יש פארק חבלים קבוע בים כרמל ובפרק הירדן שבצפון.

יש עוד פעילויות נהדרות לילדים בשבת, רק צריך לחפש. יש פעילויות פחות אקסטרימיות דוגמת טיולי אופניים או הליכה במסלולי הליכה ייעודיים בצפון המדהים שלנו. העיקר שנצא מהבית, נצא מהשגרה ונעבור שבת נעימה ומגבשת עם כל המשפחה.

צוק מנרה

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן