ימי גיבוש וכיף עם חברת טיולי הדן

חברת טיולי הדן הוקמה בשנת 2009 ומאז כבר ערכה עשרות ימי גיבוש וכיף לחברות, קבוצות ומשפחות. החברה הוקמה מתוך אהבה לשטח, לטבע ולאדם ובמהלך השנים פיתחה מגוון נרחב של פעילויות שטח המתאימות להוווי הישראלי ולנוף הייחודי שבארץ.

המטרה של חברת טיולי הדן היא להתאים לכל קבוצה את התוכן המתאים ביותר עבורה, והיא עושה זאת לאחר שהיא הקשיבה ולמדה את הצרכים של כל לקוח – את חזונו, תקציבו ומטרותיו. ימי גיבוש וכיף אינם סתם עוד יום, זהו יום מיוחד במינו וצוות העובדים עושה הכול על מנת שאתם תפיקו את המירב ותצאו עם חוויות ותובנות חדשות.

הצוות המקצועי של טיולי הדן מונה מדריכים מנוסים, חייכניים ומקצועיים שחיים את השטח ואוהבים להדריך. המטרה של הצוות היא להפיק עבורכם ימי גיבוש וכיף חד פעמיים ובלתי נשכחים בד בבד עם פעילויות המאתגרות הן הגוף והן את הנפש. תודעות השירות של הצוות היא גבוהה ושביעות רצון לקוחותינו – הוא ערך שעומד מעל הכול!

החברה דואגת לביטחון ולבטיחות כלל המשתתפים וברשותה כל הביטוחים המקיפים הנדרשים.

ימי גיבוש וכיף לקבוצות

חברת טיולי הדן בונה ומפיקה ימי כיף לקבוצות ממגזרים שונים – דתי, חילוני, מסורתי, נשים או גברים, תיירים, נוער וכן ילדים. תוכן היום נתפר במיוחד עבור הקבוצה וצרכיה.

ימי גיבוש לחברות ועובדים

מאחורי החברה ניסיון רב שנים בהפקה של ימי גיבוש וכיף לעובדי חברות. טיולי הדן עובדת עם חברות קטנות, בינוניות ואף עם עם החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי. לכל חברה מותאמת פעילות ייעודית על פי צרכי החברה ומנהליה.

ימי גיבוש וכיף לנוער וילדים

חברת טיולי הדן מנוסה לארגון והפקה של ימי כיף גם לנוער וילדים. תנועות נוער, בתי ספר, חוגי הישרדות, מועדוני נוער ועוד מסגרות חינוכיות כבר נהנו מימי הגיבוש והכיף שארגנה החברה, וחזרו הביתה עם שפע של חוויות נפלאות הביתה.

חברת טיולי הדן נחשבת לאחת החברות המקצועיות והותיקות ביותר בתחום הגיבוש והכיף ומזמינה גם אתכם לחוויה של פעם בחיים. כל הפעילויות של החברה מלוות בפינוקים, הפתעות, חיבור לטבע ובהרבה הומור ואנרגיות חיוביות.

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן