ימי כיף בצפון לקבוצות: כל האפשרויות פרוסות בפנינו!

'ימי כיף לקבוצות' ביטוי שאנחנו שומעים כל כך הרבה פעמים בחיים שלנו, בוודאי אם אנחנו משמים מנהלי כוח אדם בארגונים וחברות ובוודאי אם אנחנו מדריכי טיולים או האנשים האלו בחבר'ה שתמיד דואגים שיהיה משהו כיף לעשות. השאלה היא מה מסתתר מאחורי אותו ביטוי פופולארי ימי כיף לקבוצות? האם יש רק סוג אחד של ימי כיף בצפון לקבוצות? או שיש כמה סוגים? האם יש מגוון פעילויות לקבוצות או שאנחנו די מוגבלים באפשרויות שלנו? ומה בכלל נחשב לקבוצה? על כך השאלות הללו נענה ממש עכשיו בשורות הבאות.

נתחיל בהגדרה של המושג קבוצה תחשב לכזו כאשר יש יותר מ-4 אנשים. בני זוג שמחפשים יום כיף לא יוגדרו כקבוצה אבל הם בהחלט יכולים להצטרף לקבוצות, אך משפחה שלה יש יותר מ-4 נפשות יכולה בהחלט להכנס להגדרה הזו.

כעת נפנה לשאלה אילו סוגים של ימי כיף קבוצות יש בנמצא אצלנו בישראל?

סוגי ימי כיף בצפון לקבוצות גדולות או בינוניות

עולם ימי הכיף מתפתח ממש כשם שעולם האופנה או עולם הדיור מתפתח. הוא אינו קופא על שמריו והוא קשוב לטרדנים ולפעילויות החדשות שמתעוררות חדשות לבקרים. פעם למשל, הספיק לנו מסלול הליכה מסומן. היינו מעמיסים תיק, מיימיה ומצב רוח טוב והנה יש לנו יום כיף לקבוצות. היום דברים השתנו ולעיתים קשה לעקוב אחרי כל החידושים. אז בואו נעשה קצת סדר.

  • טיולי אופניים בשטח – זה לא משנה אם אתם קבוצה של 10 אנשים או קבוצה של 50, אם אתם אוהבים לחוש את השטח דרך גלגלי האופניים יש יופי של אפשרויות ליום כיף קבוצתי כשאתם רכובים על אופנים. בצפון יש יופי של שבילי רכיבה ייעודיים לאופניים וניתן לערוך טיול או לקחת אותם כאמצעי שמביא אותנו לאטרקציות אחרות. אופניים מתאימים לכל הגילאים, לרבות ילדים קטנים או תינוקות וכן מתאים עבור בני הגיל השלישי.
  • טיולי ג'יפים – אם אתם אוהבים את ריח הבוץ, את רעש המנוע ואת היכולת המפולאה של הג'יפ להגיע לכל מקום כמעט, הרי שיום כיף לקבוצות בנסיעה בג'יפים יכול להיות פתרון מושלם עבורכם. הג'יפ חורך את השטח ומעניק חווית אקסטרים מיוחדת במינה.
  • טרקטורונים – טרקטורונים הם ללא ספק הצעצוע הכי חם בעיר. אנחנו רואים אותם בשטח משאירים לנו אבק ואי אפשר להישאר אליהם אדישים. הטרקטורון מכיר את השטח וניתן להגיע איתן למגוון רחב של נקודות בישראל, לרבות גבעות, עמקים וחופים.

שיהיה בכיף!

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן