מה עושים השבת? השכרת אופניים בצפון!

אין ספק אתם יכולים להשאר גם השבת בבית עם התה והלימון והספרים הישנים. אתם בהחלט יכולים לעשות בדיוק מה שעשיתם בסוף השבוע הקודם, וזה שלפניו וגם זה שלפניו. להתיישב מול הטלוויזיה, לצפות בה, לאכול וללכת לישון. אבל אתם גם יכולים לעשות משהו אחר, משהו קצת שונה. אתם יכולים לצאת מהאזור הנוח שלכם ולעשות דברים שהם קצת מחוץ לקופסה – אנחנו כמובן מדברים על השכרת אופניים בצפון הארץ.

הצפון הישראלי הוא פנינה אמיתית. הוא ירוק, פורח, עשיר במסלולים מרהיבים ובכל פינה ממתינה לכם איזו אטרקציה מעניינת. לא, אתם א צריכים להיות משוגעי אופניים או פריקים של מסלולים, אתם רק צריכים מצב רוח טוב, רוח הרפתקנית, מוטיבציה ומים.

מתאים לכם?

בעשורים האחרונים יש לנו יותר ויותר שבילי אופניים "מאורגנים" היטב. ארגונים כמו קק"ל יצרו עבורינו מגוון רחב של שבילי אופניים ומסלולים בצפון הארץ ולפספס את כל הטוב הזה זה חבל. רק כדי לסבר את האוזן קק"ל תכננה, הקימה ומתחזקת כ-1,300 קילומטר של שבילי אופניים בכל רחבי הארץ!!!

יש שבילי אופניים בגליל המערבי, בגולן ובגליל העליון וגם אם אין לכם אופניים משלכם לא נורא – תוכלו למצוא חברות שמתמחות בהשכרת אופניים בצפון.

זה לא משנה אם מחפשים פעילות לזוג, למשפחה או לקבוצה גדולה של אנשים? אין שום בעיה, אפילו אם אתם מחפשים פעילות עם תינוקות. הכול אפשרי.

אופניים אבל לא רק…

את השבת שלכם אתם בהחלט יכולים להעביר על אופניים על איזה שביל קסום בצפון, אבל אתם לא חייבים להסתפק בזה. אם אתם חובבי אטרקציות או אומרים לעצמכם "נו כבר קמתי השבת מהספה אז למה לעשות את זה עוד יותר מעניין", אז חשוב שתדעו שלא חייבים להסתפק בהשכרת אופניים בצפון, אפשר למצוא חברות שמעבר להשכרת אופניים בצפון מארגנות פעילויות נוספות. הן יכולות להתאים לכם מסלול עם אטרקציות שמתאימות לזוגות, למשפחות עם ילדים ואפילו לקבוצות גדולות של מבוגרים.+

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן