מכאן לשם על אופניים חשמליים

כן, כן, כך קוראים להם אופניים חשמליים ולא אופניים חשמליות כפי שרבים נוטים לומר ולהתבלבל. למה? כי היחיד של אופניים זה אופן, ואופן זה זכר. עכשיו שאנחנו יודעים איך להגיד את זה אפשר להיכנס לתחום המדהים הזה שצובר תאוצה, עולם האופניים החשמליים.

אנחנו רואים אותם יותר ויותר ברחובות, על המדרכות ובכבישים, רוכבים עליהם בני כל הגילאים ויש בהם משהו כובש שלא ניתן להתכחש אליו. האופניים החשמליים הם אמצעי חדש שטומן בחובו שפע של יתרונות ובלבד שמשתמשים בהם נכון ופועלים על פי כל הכללים.

בכל אופן כל היתרונות:

על הספורט – במרבית האופניים החשמליים אפשר להחליט אם רוצים שהם יהיו חשמליות או לאו. כלומר ניתן לרכס עליהן כאילו לא היו אלו אופניים חשמליים. לכן, אופניים חשמליים יכולים לעזור לנו לשמור על הכושר שלנו ובלבד שלא נשתמש בהן רק בעזרת המנוע שלהן, כלומר אם נפדל ונדווש – נוכל לשמור על הכשור שלנו.

סקר שנערך לאחרונה באנגליה בדק את השימוש באופניים חשמליים לעומת שימוש באופניים "רגילים". מן הסקר עולה שאנשים שיש ברשותם אופניים חשמליים משתמשים בהם לפחות פעם אחת ביום, בעוד שבריטים שיש להם אופניים "רגילים" משתמשים בהם בין פעם לשלוש פעמים בשבוע. כלומר מי שיש לו אופניים חשמליים משתמש בהם יותר מבעלי אופניים רגילים. (מזל שלא עשו את המחקר הזה בהולנד, שם היו בוודאי תוצאות אחרות לגמרי).

ירוק יותר – מאז הגיעו לישראל האופניים החשמליים יותר ויותר אקולוגיים ואיכותי סביבה משתמשים בהם. מדוע? כי ניתן בעזרתם להגיע בקלות למקום העבודה שלנו מבלי להשתמש ברכב או אפילו בתחבורה הציבורית. האופניים החשמליים מביאים אותנו די בקלות למקומות מרוחקים יחסית מבלי להזיק לסביבה שלנו. בוודאי שאופניים חשמליים מזיקים פחות לסביבה מרכב.

לבוא נקי – אין ספק שאם מקום העבודה שלנו קרוב דיו אז אפשר להגיע אליו עם אופניים רגילים. אבל ה קורה כאשר מקום העבודה שלנו לא מאוד קרוב אל הבית שלנו? ובכן, אופניים חשמליים יכולים בהחלט לספק מענה הולם. אם היינו מגיעים למקום העבודה שלנו עם אופניים חשמליים אז אנחנו צפויים להגיע נקיים ונטולי זיעה, בעוד שפידול אינטסיבי על אופניים רגילים היה גורם לנו להגיע לעבודה כשאנחנו מזיעים ומריחים.

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן