המלצות וחוויות

המלצות וחוויות

נעם, מאור, אלי ורחל קלינברגר

"גיא שלום, רצינו להודות ל\'באופן טבעי\' שהעניק לנו חוויה משפחתית ואישית מופלאה. של מפגש שקט עם אחד המקומות היפים בארץ.
נדמה לי שזו פעם ראשונה שבה נתקלנו במקום שמתעלה ביופיו ובקסמו על התמונות היפהפיות שמציגות אותו בספר, בברושור או באתר…
רציתי רק להודות לכם על חוויה מענגת"

טלי וישניה-שבתאי

"שלום לכם,
בילינו אתמול כל המשפחה ברכיבת אופניים של שעתיים בין המטעים וליד הנחל והיה תענוג צרוף! מלבד ההנאה שברכיבה עצמה, נהנינו משירות מצויין של הבחור הצעיר מדישון ששוחח איתנו בטלפון ואחר כך קיבל את פנינו, הדריך והסביר כל מה שצריך בצורה שרק מי שבאמת אוהב את מה שהוא עושה מצליח. שירות מצויין שכזה משדרג את כל החוויה.
תודה רבה! טלי והמשפחה"

מירי ושמעון בורק

"בסוף שבוע האחרון בילינו 14 ק"מ בחיק הטבע המקסים בצפון יחד עם האופניים והדרכתכם, הגענו לאזורים מקסימים. תודה מקרב לב על היחס הנהדר והחם, ההדרכה והיושר שלכם.
כן ירבו כמותכם! בברכה"

קבוצת זליגר

"בקר טוב גיא והצוות החמוד
היה לנו ולמשפחותינו כיף
תודה רבה על גיוון החופשה
והאטרקציה המיוחדת
חופשה נעימה ופרנסה טובה
קבוצת זליגר
כפר אדומים, שהם וצפריה"

שרה גרוטס

"העברנו חוויה של אופניים בטבע באחד מימי חנוכה.
כולנו: אבא, אמא, ושלושה ילדים בני 6, 9, ו-11. פגשנו את גיא המקסים, שעם המון סבלנות וחיוך רחב, הסביר והתאים לנו את המסלול ואת האופניים.
היתה לנו חוויה משפחתית מיוחדת של רכיבה וסוג של גיבוש לאורך הנחלים.
ממליצים בחום לפגוש את גיא שמדריך ומלווה מאחור, את היום הקסום.
שרה גרוטס, גדרה"

קייטנת אור שלום

"גיא יקר,
כולנו היינו המומים נוכח האסון שפקד את אזור הכרמל, אבלים עם משפחות הנספים, כואבים את אובדן חיי האדם והפגיעה בטבע. הצטערנו מאוד לראות את המראות הקשים שהותירה הבערה ועקבנו בדאגה רבה אחר השריפה בכלל ושרפתו של כפר הנוער ימין אורד בפרט.
בכל החגים והחופשות, אנו נעזרים בשירותים ובמתקנים של כפר הנוער ימין אורד על מנת לתת לכ-45 מילדינו, שאין להם עורף משפחתי ואין באפשרותם לחזור הביתה, בית חם ואוהב, עם שפע של פעילויות העשרה והפוגה. לאור הנסיבות הכואבות נמנע מילדי 'אור שלום' להגיע לכפר הנוער ובעזרת ידידים יקרים שהתגייסו לעזרתנו הועברה הקייטנה למתחם אחר בצפון. ההתגייסות הייתה מהירה ומעוררת התפעלות ועל כך שלוחה לך תודתנו העמוקה, על שהגעת, תרמת מזמנך והדרכת את ילדי הקייטנה בטיול אופניים.
אור שלום הוא ארגון ללא כוונות רווח, המטפל היום ב- 1300 ילדים אשר הוצאו מבתיהם מסיבות של התעללות, הזנחה ועזובה קשה. ילדים שחיו ברחוב, ילדים שנפלטו ממסגרות אחרות, ילדים שהגיעו ממקלטים לילדים בסיכון וילדים אשר הוצאו מסביבה מתעללת ופוגעת. ילדים אלו זקוקים למשאבים אדירים על מנת להשלים את הפערים הבסיסיים מהם הם סובלים. כל תרומה עוזרת לנו לעזור להם ומהווה אבן דרך נוספת בזכותם הבסיסית לאושר
שוב תודה על דאגתך, על שותפותך, על שבחרת בנו כיעד לתרומתך מחממת הלב.
בברכה,
מיכאל פישר
מנהל המחלקה לפיתוח משאבים"