קייטנת אור שלום

"גיא יקר,
כולנו היינו המומים נוכח האסון שפקד את אזור הכרמל, אבלים עם משפחות הנספים, כואבים את אובדן חיי האדם והפגיעה בטבע. הצטערנו מאוד לראות את המראות הקשים שהותירה הבערה ועקבנו בדאגה רבה אחר השריפה בכלל ושרפתו של כפר הנוער ימין אורד בפרט.
בכל החגים והחופשות, אנו נעזרים בשירותים ובמתקנים של כפר הנוער ימין אורד על מנת לתת לכ-45 מילדינו, שאין להם עורף משפחתי ואין באפשרותם לחזור הביתה, בית חם ואוהב, עם שפע של פעילויות העשרה והפוגה. לאור הנסיבות הכואבות נמנע מילדי 'אור שלום' להגיע לכפר הנוער ובעזרת ידידים יקרים שהתגייסו לעזרתנו הועברה הקייטנה למתחם אחר בצפון. ההתגייסות הייתה מהירה ומעוררת התפעלות ועל כך שלוחה לך תודתנו העמוקה, על שהגעת, תרמת מזמנך והדרכת את ילדי הקייטנה בטיול אופניים.
אור שלום הוא ארגון ללא כוונות רווח, המטפל היום ב- 1300 ילדים אשר הוצאו מבתיהם מסיבות של התעללות, הזנחה ועזובה קשה. ילדים שחיו ברחוב, ילדים שנפלטו ממסגרות אחרות, ילדים שהגיעו ממקלטים לילדים בסיכון וילדים אשר הוצאו מסביבה מתעללת ופוגעת. ילדים אלו זקוקים למשאבים אדירים על מנת להשלים את הפערים הבסיסיים מהם הם סובלים. כל תרומה עוזרת לנו לעזור להם ומהווה אבן דרך נוספת בזכותם הבסיסית לאושר
שוב תודה על דאגתך, על שותפותך, על שבחרת בנו כיעד לתרומתך מחממת הלב.
בברכה,
מיכאל פישר
מנהל המחלקה לפיתוח משאבים"

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן