השכרת אופניים חשמליות

השכרת אופניים חשמליות זה ביטוי שאינו תקין מאחר ואופניים הם זכר ויש לומר אופניים חשמליים. אבל תחביר נכון זה לא הנושא שלנו, אנחנו מדברים כאן על האפשרות שעומדת לפניכם – השכרת אופניים חשמליות או חשמליים לטיול הבא שלכם.

ייתכן ונדבקתם בחיידק האופניים ואולי לא, כך או כך, ניכר שבישראל חלה עלייה בשימוש באופניים חשמליים ומתחילה לה תרבות רכיבה חדשה, מעניינת ומרתקת. אופניים חשמליים מאפשרים לנו לחוות את הארץ, על שביליה ומסלוליה, באופן עצמאי ובעזרתם ניתן להגיע למקומות ששום רכב לא יוכל להכנס. והרי יש לנו ארץ נהדרת שיש לה כל כך הרבה מה להציע.

חברת טיולי הדן מארגנת טיולי אופניים למגוון רחב של קהלים, ביניהם: זוגות, משפחות, קבוצות, עובדים ועוד. החברה בונה לכל לקוח את הטיול המתאים ביותר עבורו ומציעה שפע של אטרקציות ופינות חמד לרכוב בהן באזור הצפון.

השכרת אופניים חשמליות

כיף, אתגר, גיבוש וספורט

השכרת אופניים חשמליות יאפשרו לכם לא רק ליהנות מהנופים המרהיבים של הצפון הארצישראלי, הן גם הזדמנות לצאת מהבית ולעשות קצת פעילות גופנית, ככה מבלי שנרגיש. והרי החיים המודרניים המהירים כל כך לא משאירים לנו הרבה זמן לעשות ספורט וכיף.

כאשר משכרים אופניים חשמליים נהנים גם מגיבוש חווייתי. אם זה טיול אופניים עם המשפחה או אם זה יום כיף וגיבוש מטעם העבודה או קבוצת מיטיבי לכת, הדרך הכיפית ביותר להדק את קשרי היחידים בקבוצה היא בעזרת השכרת אופניים חשמליים וטיול במסלולי הצפון.

צי האופניים של טיולי הדן הוא מגוון והוא מעניק לכם הזדמנות לרכוב על כלי תחבורה נהדרים וירוקים. ברשות החברה אופניים שמתאימים לילדים, מבוגרים ואף לבני הגיל השלישי. לחברה יש אביזרי נלווים (נגרר לפעוטות, כסאות לתינוקות) שיסייעו לכם בכל מסלול ובכל מזג אוויר, וההדרכה תוביל אתכם בדיוק למקום שאליו רצים להגיע.

מסלול הבית של טיולי הדן:

מסלול הבית של חברת טיולי הדן עובר כחוט השני באזורים הכי יפים וירוקים בצפון. לאורך 9 קילומטרים ובצומת הנחלים חצבאני, הדן והבניאס ממתין לכם מסלול מקסים ונעים.

בנוסף למסלול הבית יש עוד שפע של מסלולי רכיבה, וחברת טיולי הדן תשמח להתאים לכם מסלולים ופעילויות גיבוש וכיף.