משחק אופניים

"…כשאומרים פעילות בתלת מימד מתכוונים לפעילות הזו, נוף יפה, רוכבים על אופניים באוויר הפתוח, שומעים את רחש המים ובמהלך הדרך מחכות לנו משימות מאתגרות ומקוריות…"

צאו איתנו לפעילות שטח מקורית ומעניינת שמפעילה את כל החושים.
משחק גיבוש תחרותי רכוב על אופניים בתא שטח ייחודי על גדות נחל דן ובין מטעי האבוקדו.

תיאור הפעילות:

הגעה לפינת חמד ירוקה בקיבוץ דפנה.
לאחר התרעננות מהדרך נתכנס לקבלת הסבר על אופי וחוקי המשחק, הקבוצה תתחלק לצוותים הממותגים בבנדנות בצבעים שונים, כל צוות יקבל לידיו את תיק המשחק וקדימה לדרך…
בתחילת הפעילות יגלו הצוותים שהאופניים שלהם נעולות… איפה המפתח?
על הצוותים להוריד את המפתח מראשו של קיר טיפוס המוצב בשטח, רק לאחר מציאת המפתח המתאים יוכלו הצוותים לשחרר את האופניים ולהתחיל להתקדם.
במהלך הפעילות יתמודדו הצוותים עם משימות המצריכות יכולת חשיבה, יצירתיות ומקוריות והכי חשוב שיתוף פעולה בין חברי הצוות.
בכל נקודה יאספו המשתתפים חלקי פאזל, הצוות שצבר את מספר החלקים הגדול ביותר, מגדיל את סיכוייו לפתוח את תיבת האוצר הנעולה המחכה להם בסוף המסלול.
הצוות שיפתח את תיבת האוצר הוא הצוות המנצח והוא הזוכה בפרס (בקבוק יין מטענו – ניתן לשדרג את הפרס בתוספת תשלום)

תיאור התחנות:

תחנה ראשונה – קיר טיפוס: לאורך הקיר יתלו מפתחות, על המשתתפים לטפס על הקיר ולהוריד את המפתחות, רק אחד מהם יפתח את האופניים ויאפשר לצוות לצאת לדרך
תחנה שנייה – המוביל הארצי: מטרת הצוותים להעביר מים מהנחל אל מיכלים מסומנים אשר ביבשה. לרשות הקבוצה עומדים צינורות סיליקון באורכים שונים. המשימה מסתבכת כאשר הצוותים מגלים שהצינורות מנוקבים…
תחנה שלישית – משימת שף: על הצוותים להכין סלט פירות מפירות העונה, כל צוות יקבל לידו מס' פירות ו"כלי עבודה", הניקוד בתחנה מתבצע בכמה קריטריונים: עיצוב המנה, טעמה ודרך הגשתה.
תחנה רביעית – "תמונת מחזור": על הצוותים להגיע לנק' מסוימת בשטח ולצלם תמונה קבוצתית דרך הטלפון הנייד ולשלוח אותה למנהל המשחק אבל… הדבר לא כל כך פשוט במהלך התמונה על כל אנשי הצוות להיות באוויר איך עושים את זה???
תחנת סיום – "האינדיאנים": תחרות קליעה בעזרת קני נשיפה אינדיאנים. על רשת ייתלו בלונים בצבעי הצוותים- כך שכל פגיעה במטרה תזכה בניקוד. על הקבוצה לצבור כמה שיותר פגיעות בכמות חיצים מוגבלת.
בסיום המשחק יגיעו הצוותים לנקודת הסיום, שם יערך טקס הסיום ובו יוכרז הצוות המנצח

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת,
צוות שבילים ובאופן טבעי

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן