טיולים לשבת הקרובה בצפון

עוד שבת מגיעה, תודה לאל, אחרי עוד שבוע עבודה אינטנסיבי. אז נכון, אפשר להשאר גם השבת בבית. שכל אחד ילך לחדר שלו, יפתח את הטלוויזיה, המחשב ומסך הטלפון הנייד ויצפה במסכים גם השבת הזו. אבל אפשר גם לקום, לארוז כמה דברים קטנים ולצאת לדרך – לצפון. הנה רעיון שיגרד אתכם מהספה, אנחנו כמובן מדברים על טיולים לשבת הקרובה.

טיולים על גלגלים בצפון

טיולים לשבת הקרובה

טיולים לשבת הקרובה – השכרת אופניים

טיולים לשבת הקרובה יכולים ללבוש הרבה צבעים וסגנונות, אנחנו נתרכז בשורות הבאות בטיולים על גלגלים, הנה הפירוט לפניכם:

 רכב גולף – רכב קטן ונחמד המכונה גם רכב גולף או קלאב קאר. זהו רכב שמוכר לנו מאוד ממגרשי הגולף. אבל במקורו נועד הגולף קאר להסיע מטענים קטנים יחסית. קלאב קאר הוא רכב נהדר ובחירה נפלאה למי שמעוניין לערוך טיולים בשבת הקרובה עם כל המשפחה. הגולף קאר מאפשר לנו להגיע כמעט לכל נקודה בטבע, כשעליו כל בני המשפחה שלנו. החוויה היא משותפת לכל המשפחה והיא הנאה צרופה. הרכב יכול לשאת עד 5 אנשים ויכול/ה לנהוג בו רק מי שיש בידיו רשיון בר תוקף.

אופניים חשמליים – עוד פתרון לטיול על גלגלים מגיע בדמות אופניים חשמליים. אם אתם לא בעניין של גולף קאר אבל גם לא רוצים לפדל בעצמכם, הרי שאופניים חשמליים יכולים לספק לכם יופי של מענה. עם אופניים חשמליים ניתן להגיע ממש לכל פינה בצפון, ולחוות כיף והנאה משותפים עם חברינו לרכיבה. אופניים חשמליים מגיעים לעד 40 קמ"ש, יש להם בטריה ומנוע, הם בטיחותיים וידידותיים לסביבה.

אופני שטח – אופני שטח מיועדים למי שרוצה ולפדל בעצמו ולהרגיש את השטח בגלגלים. כמו אופנים חשמליים גם בעזרתם ניתן להגיע לכל מקום בצפון, להנות מקצת פעילות גופנית ולעמוד באתגרי השטח. אופני שטח מתאימים לכל אחד ואחת לא רק למכורים לאדרנלין.

ניתן להתאים את הרכבים – אופניים חשמליים, אופני שטח או קלאב קאר- לילדים ולפעוטות ולהנות משבת מיוחדת במינה. ועכשיו בטח כבר יש לכם תשובה לשאלה: "מה אתם עושים בשבת הקרובה?"

נתראה בצפון!