טיולי אופניים חשמליים

טיול רכיבה
באופניים חשמליים

להתוודע אל המקומות היפים ביותר בארץ במינימום מאמץ פיזי

אם עדיין לא יצא לכם להתוודע מקרוב אל האופניים החשמליים, או לחילופין אם הפכתם לאוהדים מושבעים של הכלי- למה שלא תעבירו את השבת המשפחתית שלכם ברכיבה במסלולים היפים ביותר בצפון?

טיולי הדן מעמידה לרשותכם אפשרות השכרת אופניים חשמליים, באמצעותם תוכלו לטייל בפינות קסומות ושופעות מים.

כמה דברים שכדאי לדעת על אופניים חשמליים

אופניים חשמליים הם אופניים שנעים באמצעות מנוע חשמלי קטן הפועל על סוללה חשמלית, שההספק שלו נע לרוב בין 200 ל-500 ואט. מהירותם של אופניים כאלה בדרך כלל אינה עולה על 40 קמ"ש, כאשר פעולת הדיווש היא שמפעילה את המנוע. הנה עוד כמה עובדות מעניינות על האופניים החשמליים, שמסבירות את הפופולאריות הגואה שלהם:

  • נתונים מראים, שעל כל 800 קילומטר של נסיעה באופניים חשמליים במקום במכונית, ניתן לחסוך 11.5 ק"ג של פחמן דו חמצני
  • נסיעה של 800 קילומטר באופניים חשמליים במקום ברכב חוסכת 25 גלוני דלק
  • מחקרים שנערכו בארה"ב הראו, שהעלות הכוללת של נסיעה של קילומטר וחצי באופניים חשמליים היא 20 אגורות, לעומת העלות של נסיעה כזו במכונית, שעומדת על פי 15.
  • הטענת הסוללה של האופניים החשמליים לקראת נסיעה של כמה עשרות קילומטר כרוכה בעלויות נמוכות, הזהות פחות או יותר לעלויות של הרתחת מים בקומקום פעם אחת בלבד.

אם נוסיף לכך את העובדות, שבאמצעות אופניים חשמליים ניתן לצלוח מרחקים רבים במהירות ומבלי להזיע, ושהם חוסכים כסף על דלק וזמן יקר על מציאת חנייה- הרי שמדובר ביופי של כלי תחבורה, יעיל ונוח במיוחד.

מסלול הבית של חברת טיולי הדן באופניים חשמליים: חוויה מיוחדת במינה

מסלול הבית של חברת טיולי הדן, המשתרע על פני 9 קילומטרים, והממוקם על צומת הנחלים הדן, החצבני והבניאס הוא קסום ומיוחד, ורכיבה לאורכו על אופניים חשמליים היא חוויה מיוחדת במינה, שתותיר אתכם עם טעם לעוד. חברת טיולי הדן מחזיקה 35 זוגות אופניים חשמליים איכותיים העומדים בכל התקנים, עם אקססוריז נלווים ואביזרים משלימים המתחברים אליהם, והמאפשרים לכל המשפחה לעבור הרפתקה של ממש בפינות הקסומות ביותר בישראל.

אל תשברו את הראש (שוב!) היכן לבלות בשבת. חייגו אלינו, ונשמח להזמין לכם טיול רכיבה באופניים חשמליים. אנחנו מבטיחים לכם חוויה שהילדים יתמכרו אליה!

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.