טיולי קלאב קאר בשאר ישוב – המסלול החדש!

מסלול מטריף בשאר ישוב בטבע גלילי פתוח עם עצירה לטבילה בבניאס

נסיעה משפחתית רגועה ונינוחה
בשבילים היפים ביותר בישראל

טיולי קלאב קאר
טיולי קלאב קאר
טיולי קלאב קאר
טיולי קלאב קאר
טיולי קלאב קאר
טיולי קלאב קאר

קודם
הבא

מתחשק לכם להעביר את השבת יחד בחיק הטבע? מסלול הליכה אינו בא בחשבון כי הילדים קטנים מידי, וטיול רכיבה על אופניים לא מתאים, כי יש לכם בעיות ברכיים?

לטיולי הדן יש את הפתרון המושלם עבורכם- טיול קסום בטבע ברכבי גולף.

רכבי גולף / קלאב קאר: תעודת זהות

רכב הגולף או בשמו המוכר השני קלאב קאר, הוא כלי רכב עם ממונע בעל 4 גלגלים.
ייעודו המקורי של הרכב גולף הוא לשנע מטענים ולהסיע נוסעים, והשימוש בו למטרות אלה נעשה בעיקר על-ידי מפעלי תעשייה, בתי חולים, מגרשי ספורט, קיבוצים ועוד. בשנים האחרונות חלחל רכב הגולף גם אל תחום התיירות והאטרקציות, בשל מגוון היתרונות שלו: זהו כלי רכב שקט וחסכוני, ניתן באמצעותו להגיע אל פינות קטנטנות וחבויות בטבע, שאינן נגישות עבור רכבים, והוא נותן מענה מצוין למטיילים שמסיבות כאלה ואחרות אינם מעוניינים לחרוש את שבילי הארץ בכוח הרגליים.

היתרון הגדול של רכב הגולף קשור לכך, שכל המשפחה יכולה לשבת יחד בכלי רחב אחד, לשמור על קשר עין האחד עם השני, לדבר ולהחליף חוויות תוך כדי הנסיעה. על אך שרכבי הגולף של חברת טיולי הדן עברו התאמה לנסיעה בשטח, חשוב להדגיש, כי לא מדובר ברכב המתאים לנהיגת אקשן אקסטרימית (הנסיעה ברכב גולף מוגבלת ל-23 קמ"ש), כמו הטרקטורון או הג'יפ, אבל דווקא בשל האופי הרגוע והנינוח שלו, הוא הפך לבחירה מועדפת של הרבה משפחות, שרוצות להתוודע אל הטבע עוצר הנשימה שמסביב באיזי, ולתפוס קצת שלווה.

כל הפרטים על טיולי רכבי הגולף של חברת טיולי הדן

  • המסלול מתחיל בשאר ישוב, בשטח בו ממוקמת חברת מסע באיזי (בשיתוף עם טיולי  דן), אורכו כ-9 ק"מ, אורך הסיור כשעה וחצי.
  • היציאה לטיול מלווה במדריך צמוד.
  • עם היציאה למסלול יקבלו המטיילים הסבר על האזור בכלל ועל המסלול בפרט, ותינתן להם מפה של השטח.
  • טיולי רכבי גולף לקבוצות הם מודרכים (זאת בניגוד לטיולי האופניים, במסגרתם נשלחים המטיילים למסלול באופן עצמאי), כאשר מדריך מטעם החברה נוסע בראש השיירה, ויתר הרכבים אחריו. טיולים קבוצתיים מודרכים כוללים עצירה בנקודות האטרקטיביות והמפנקות ביותר על הנחלים לאורך הדרך, עם הזדמנות להשתכשך במים ולשתות תה צמחים מרגיע.
  • לחברת  מסע באיזי וטיולי הדן 10 רכבי גולף חדשים, איכותיים, שיוצרו על פי דרישות תן התקן הישראלי לייצור רכבי חשמל תפעוליים, שהם גם מוגבהים וכוללים צמיגי שטח, ועל כן מאפשרים להתנייע בקלות במסלולים המדהימים של הצפון.
  • רכבי הגולף של טיולי הדן יכולים להכיל בין 4 ל-5 נוסעים.
  • הנהיגה ברכבי הגולף מותרת רק לבעלי רישיון נהיגה.
  • המעוניינים יוכלו לשכור ערכות קפה ו/או סלסלת פיקניק.

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.