טיול בצפון עם ילדים

בין אם יש לכם משפחה קטנה או משפחה גדולה הצפון קורא לכם. חברת טיולי הדן מזמינה אתכם ליהנות מטיולי אופניים בשבילי הצפון הירוקים ומעניקה לכם הזדמנות ליהנות מחוויות ופעילויות לכל המשפחה, מהקטנטנים ועד הגדולים.

צי כלי התחבורה של חברת טיולי הדן הוא חדיש ומתוחזק והוא כולל שלל סוגי אופניים, ביניהם ניתן לציין: אופניים חשמליים, אופני שטח, רכבי גוף (קלאב קאר), נגררים לתינוקות וכיסאות ייעודיים לתינוקות. כל אחד, בכל גיל יכול לקחת חלק בטיולי האופניים של חברת טיולי הדן, כל מה שצריך לעשות זה להתקשר והחברה כבר תדאג לכל הפרטים.

למה לטייל עם הילדים?

למה לא בעצם?. נכון, אתם יכולים להחליט שגם השבת הזו לא תעשו כלום, פשוט תנוחו. כל ילד יתרכז בעיסוקיו וגם אתם, אבא ואימא תמצאו כבר איך להעביר את הזמן. אבל זה מה שעשיתם בשבת הקודמת, לא? אולי הגיע הזמן להתרענן, לעזוב את המכשיר הנייד הסלולרי (רק לכמה שעות), את המחשב, את המשחקים, את הטלוויזיה – הם יהיו שם כל הזמן, אל תדאגו. אולי הגיעה העת לערוך טיול בצפון עם הילדים, להתגבש, לחוות, לשאוף אוויר וליהנות מהארץ הנפלאה שיש לנו.

טיול בצפון עם ילדים לא חייב להיות "תיק" או משימה בלתי אפשרית, טיול בצפון עם הילדים יכול להיות הדבר הכי משפחתי שעשיתם מזה הרבה הרבה זמן.

טיול בצפון עם ילדים

טיול בצפון עם ילדים

 

המסלול של חברת טיולי הדן

מסלול הבית של חברת טיולי הדן הוא מסלול קסום שנועד לכולם. תוכלו לרכוב בכל אחד מכלי הרכב שמציעה חברת טיולי הדן וביחד לגמוע את אחד המסלולים הכי יפים בישראל.

תחילת המסלול הוא בקיבוץ דפנה. אורך המסלול הוא כ-9 קילומטרים ובמהלכו נחשפים לעצי פרי, מטעי אבוקדו, יובלי נחלים, הרבה מים ושפע של ירוק בעיניים. נעצור בפינות חמד ששום רכב לא יכול להיכנס אליהן ונהנה מהסברים אודות המסלול. אורכו של מסלול הבית של חברת טיולי הדן הוא כשעתיים.

למעוניינים לשדרג את טיול האופניים ניתן לתאם פיקניק, ערכות קפה ועוד הפתעות.