ימי גיבוש בצפון

חברת טיולי הדן ממוקמת בכניסה לקיבוץ דפנה ומציעה ימי גיבוש בצפון למשפחות, לקבוצות ולעובדים. החברה מתאימה לכל קבוצה יום גיבוש איטרקטיבי, בהתאם לצרכים הייחודיים שלה.

הצפון הארצישראלי עשיר בטבע, מסלולי טיול ורכיבה וכן בשפע של אטרקציות נפלאות. ניתן להגיע כמעט לכל נקודה בצפון בעזרת אופניים חשמליים, אופני שטח, רכבי גולף או ברגל ולחוות את הצפון כפי שאף פעם לא חוויתם.

הצפון מציעה שכיות חמדה רבותביניהן: נחלים, שמורות טבע, אטרקציות, פעילויות אקסטרים, מטעים, פרדסים, הרים, נופים והרבה מאוד ירוק בעיניים.

ימי גיבוש בצפון

יום גיבוש בצפון עם טיולי הדן

חברת טיולי הדן הוקמה מתוך אהבת הארץ, האדם והסביבה. ברשותנו צי של כלי תחבורה מגוונים שמתאימים לכל הגילאים ולכל המינים. אנו מארגנים ימי גיבוש בצפון לקהלי יעד שונים כבר שנים רבות ואנו מציעים חוויות נפלאות בשבילי הצפון המוריקים.

אנו תופרים לכל לקוח ולקוח את חבילת הגיבוש המתאימה לו ביותר ועושים הכול על מנת שאתם תצאו מרוצים (וגם קצת עייפים). טיולי אופניים (שטח או חשמליים) , טיולי גולף קאר ועוד.

בבואנו להפיק ימי גיבוש בצפון עבור קבוצות אנו שמים דגש על עבודת צוות, על הומור, כיף, הנאה, שיתוף פעולה וגם ערכים. בין הפעילויות שאנחנו מציעים לגיבוש קבוצות ניתן למנות:

אתגר על הדן, חבילות מוטוריות, טיולי לילה בטבע, הטבע בטעם שוקולד, פעילויות אקסטרים, קסם הירדן, רכיבה בעקבות ציפורים ועוד מבחר גדול של פעילויות נוספות שיגבשו את הקבוצה ויעלו חיוך גדול על פניה.

כמו כן, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם ספקי שירותים באזור הצפון ומשלבים בימי הגיבוש ובכיף גם אטרקציות כגון: טיולי ג'יפים, סדנאות שוקולד ספורט ובישול,קייקים, ריינג'רים, ארוחות במסעדות נפלאות באזור, ביקורים במרכזי מבקרים, סיורים מודרכים ועוד ים של הפתעות נפלאות.

ימי גיבוש בצפון עבור קבוצות בכל סדר גודל זו המומחיות שלנו, ונשמח לעמוד לעמוד לשירותכם, בכל עת.