כתבה שפורסמה בעיתון על הצפון

"באופן טבעי" – טיולי אופניים בנוף הכי יפה בארץ
גיא ואורית זהבי מנהלים עסק לטיולי אופניים בקיבוץ דפנה. גיא, בן הקיבוץ, עבד כמנהל בתחום הלוגיסטיקה במרכז הארץ. גיא החליט לחזור לצפון, לשקט ולשלווה. כאן הוא הכיר את אורית והם מגדלים את בנו אופיר (10) ואת ילדתם המשותפת עמית (1).
הרעיון להקים עסק לטיולי אופניים נולד על כוס קפה עם חבר, בנוף המדהים של עמק החולה. חשבתי לעצמי "איך לשתף את האנשים שאני אוהב בתחושה הזאת? בארץ שכולם חיים בסיר לחץ, שהטכנולוגיה אמורה לעזור לנו לפנות זמן לעצמנו אבל יוצרת בדיוק את ההיפך: ריחוק מהפשטות, מהמשפחה, מהטבע."

כך נולד "באופן טבעי" (טבע בייק לשעבר). חזרתי הביתה ושאלתי את אורית: "מה דעתך שנשים כמה זוגות אופניים בקמפינג בדפנה?"
כשהחלטנו שנותנים לזה צ'אנס, הוסכם שכיוון שאורית בהריון וללא תעסוקה, היא זו שתתחיל להריץ ולקדם את העסק. אני חייב להודות שלא חשבתי בחלומות הורודים שלי שהעסק יגיע תוך שנה למה שהוא היום. אורית עשתה עבודת שיווק מדהימה (ללא שום ניסיון קודם בתחום), בעיקר דרך הרגליים (עם בטן שהולכת וגדלה) ודאגה לכך שכל הגליל ידע על קיומנו.
"באופן טבעי" ממוקם מאחורי מתחם החנויות בכניסה לקיבוץ דפנה. יש חנייה בשפע ומי שלא רוכב יכול ליהנות בינתיים ממתחם החנויות ובית הקפה "קוקיה", יתרון גדול.
הציוד מקצועי ומאגד בתוכו את מיטב מותגי אופני השטח, ציוד למשפחות הכולל ריקשות, נגררים, כיסאות תינוק ואופניים לילדים. ישנם פיתרונות לכל הגילאים.
הבטחנו טבע לא? המסלולים שאנו מציעים מותאמים למשפחות שלא רגילות לרכוב באופן קבוע. חלקם מעגליים, כולם נושקים לנחלים, ואפשר לעצור לקפה או להזמין ארוחות שיגיעו עד אליכם, להינות ממסאג' מפנק ועוד.
כבעלי משפחה אנו מודעים לכך שבנופש העלויות גבוהות ולכן היה לנו חשוב לשתף פעולה עם עסקים נוספים באזור ולייצר חבילות הכוללת הנחות משמעותית, כגון קייקי הגושרים, בית אוסישקין, מסעדת דגי דפנה ועוד…
לא רק משפחות ויחידים נהנים אצלנו – גם ארגונים וחברות. אנו מפיקים ימי כיף המשלבים את כל הדרוש ליום חופש אולטימטיבי: פעילות גופנית מהנה, סדנאות בטבע, אוכל טוב ומים. הטיולים מודרכים ע"י מיטב המדריכים בצפון.

עצות לקוראים:
איך מביאים לקוחות? זהו הדבר הראשון שבעל עסק צריך לשאול את עצמו. חשוב לא להתפתות לכל אתר, עיתון או כל אמצעי פרסום שיבטיח לך שאצלו תיהנה מזרימה של לקוחות. אין כמו שיווק ע"י פגישות אישיות. זה לא עולה כסף, מכירים אותך אישית וזה משמר את עצמו לאורך זמן. חשוב לשאול את עצמך בכל פעולה שאתה עושה האם זה מייצר לך מכירה, כלומר כסף, או שזוהי הוצאה.
חשוב ליצור כמה שיותר שיתופי פעולה עם עסקים נוספים, גם החשיפה גדולה יותר וגם שני העסקים מרוויחים מפעולות השיווק של השני.
חשוב להשקיע בלקוחות. לא לחשוב איך "לחלוב" אותם אלא איך לתת ערך מוסף כדי שיחזרו וימליצו עלייך. רצוי גם לתגמל אותם כשהם חוזרים.
חשוב להיעזר באנשים סביבך, להתייעץ וללמוד כמה שיותר על התחום.
אז אם השגרה מיבשת אתכם, הילדים תקועים כל ערב מול מסך המחשב, עבר יותר מידי זמן מאז שהצלחת באמת להפתיע את בן הזוג שלך ואתם נפגשים עם חברים רק לעיתים רחוקות: צאו מהבית, צאו מהמשרד, צאו מהשגרה. בואו ליהנות מחוויה חד פעמית שכולה בריאות ותענוג.

"באופן טבעי" תמצאו צוות מקצועי שישמח להעניק לכם ייעוץ והדרכה, וכן מגוון רחב של שירותים. בקרוב תוכלו להתעדכן באתר שלנו. עד אז לכל שאלה ועניין גיא זהבי
0547844577.

 

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן